перекази
з карти на карту

Переваги EasyPay

Система прийому платежів EasyPay надає високий сервіс супроводження клієнтів та партнерів і веде підприємницьку діяльність відповідно до всіх юридично-правових вимог українського законодавства. Ми пишаємося довірою наших партнерів та користувачів.

10 роківна ринку

8550терміналів

500успішних
дилерів

1400провайдерів
послуг

20банків-
партнерів

1880послуг
для сплати

450 000платників
щодня

власний банк
в структурі

відповідність
нормам
законодавства

24/7служба
підтримки

Довіра партнерів

Довіра наших партнерів - найвища оцінка результатів діяльності компанії. EasyPay виступає ефективним і надійним партнером для Вашого бізнесу. Маючи багатий досвід і фінансову стабільність, ми завжди йдемо назустріч партнеру, допомагаючи розвивати його бізнес. Побажання і пропозиції постійно реалізуються у вигляді нових сервісів, консультаційної допомоги з правових, фінансових питань та інших рішень, спрямованих на економію часу та коштів партнера.

Кваліфікований персонал

Команда професійних фахівців групи EasyPay постійно стежить за змінами в законодавстві України. Виступаючи активним учасником на семінарах і переговорах з регуляторами ринку з прийому платежів і електронної комерції, EasyPay гарантує відсутність ризиків в правовій формі взаємодії всіх партнерів системи.

Безпека

Робота згідно з міжнародними сучасними технологіями в області криптографічних захистів інформації забезпечують безпеку роботи з фінансовими транзакціями (PCI DSS, 3D Secure, Sysnet і т.д.).

Технологічний процесинг

Технологічний процесинг компанії дозволяє обробляти мільйони платіжних транзакцій щодня. Наявність власного штату розробників надає можливість кастомізувати платіжні рішення під найвибагливіші та найскладніші потреби партнерів.

Цілодобовий контакт-центр

Служба клієнтської підтримки EasyPay працює в режимі 24/7 для максимального комфорту користувачів сайту та терміналів самообслуговування EasyPay. Спеціалісти контакт-центру обслуговують користувачів за допомогою телефону гарячої лінії, онлайн-чату та електронної пошти.

Гнучкі комерційні умови

Ми гнучкі в тарифах для наших партнерів та дуже уважно підходимо до питання цінової політики.

  стати
  партнером

  Наші співробітники нададуть відповіді на всі Ваші запитання

  Для отримання детальної консультації звертайтесь за контактними даними:

  Тел: (044) 501-75-86

  email: sales@easypay.ua