перекази
з карти на карту

Співробітництво із банками
та фінансовими установами

Будучи повноцінним інтегратором рішень по переказу грошових коштів та електронної комерції, система прийому платежів EasyPay пропонує банкам та фінансовим установам декілька варіантів співпраці.

 

Консолідований інструмент з прийому платежів для клієнтів Банку

 

Підключення до системи EasyPay, дозволить розширити використання існуючих банківських інструментів (каси, POS, банкомати, cash-in, Інтернет банкінг та ін.), збільшити перелік одержувачів з функцією онлайн зарахування, та отримати максимальний дохід від прийому платежів.

 

 

Основні переваги співпраці з EasyPay:

 • Один договір - єдиний одержувач. Підписавши договір на прийом платежів з фінансовою компанією «Контрактовий дім», Ваш банк отримує можливість приймати платежі на користь більше 1500 постачальників.
 • Online зарахування коштів на особові рахунки абонентів у постачальників послуг. Незалежно від операційного часу банку, вихідних і святкових днів. Ваші клієнти зможуть проводити як класичні готівкові платежі (каси, кіоски самообслуговування), так і проводити оплату за допомогою банківських платіжних карток (банкомати, інтернет-банкінг).
 • Високі ставки винагороди.

  стати
  партнером

   

  Організація прийому платежів на користь Банку через термінали EasyPay

   

  Система EasyPay налічує більше 8550 терміналів самообслуговування. Географія мережі терміналів - Україна з глибоким проникненням в регіони. Термінальна мережа обслуговує понад 450 тис. клієнтів щодня. З метою збільшення представленості і більш глибокого проникнення Банку в роздрібну мережу, пропонуємо організувати прийом платежів для клієнтів Вашого банку через термінали самообслуговування. Фактично, прийом платежів може здійснюватися для поповнення БПК (ідентифікатор: номер карти, особовий рахунок), погашення кредиту (номер договору, номер рахунку), поповнення депозиту (договір, номер картки).

   

  Наші термінали встановлені в місцях постійного трафіку людей: супермаркети, магазини, торгово-розважальні центри, зупинки транспорту та ін. Мережа постійно розвивається і охоплює нові території.

   

  Інтернет-банкінг з широким спектром он-лайн одержувачів

   

   

  З метою надання можливості здійснювати розрахунки через мережу Інтернет клієнтами Банку, пропонуємо розглянути підключення інтернет-банкінгу EasyPay. 

  Основні переваги рішення:

   

  • безкоштовна інсталяція та підтримка
  • в комплекті більше 1880 сервісів онлайн порталу www.easypay.ua і одержувачів послуг з функцією online поповнення рахунків
  • оплата за допомогою платіжних банківських карток міжнародних платіжних систем VISA, MASTERCARD
  • можливість надання виписки і балансу за рахунками клієнта банку
  • брендинг інтернет-банкінгу відповідно до фірмового стилю банку виконання додаткових робіт на замовлення банку (вартість і терміни обговорюються окремо):
  • шаблони та регулярні платежі розробка макета, структури сервісів, встановлення додаткових комісій
  • організація протоколу з картковим процесингом банку мобільний-банкінг

  Перекази з картки на картку на вашому сайті

  Ми пропонуємо встановити на вашому сайті сервіс р2р перекази з карти на карту, за допомогою якого ви не тільки привернете додаткову аудиторію на сайт, але і отримаєте додатковий заробіток. Все що вам потрібно зробити, це укласти договір і розмістити плагін р2р переказів на вашому сайті.

   

  На підставі укладеного договору, ви будете отримувати дохід у вигляді комісійної винагороди від кожної транзакції, зробленої на вашому сайті. Всі перекази, що були здійснені користувачами, зможете переглядати в особистому кабінеті системи EasyPay.

  підключитися

  Наші співробітники нададуть відповіді на всі Ваші запитання

  Для отримання детальної консультації звертайтесь за контактними даними:

  Тел: (044) 501-75-86

  email: sales@easypay.ua